HYUNDAI PDP 933SU

170 mm
Výška
45 mm
USB

Prenosný DVD prehrávač Hyundai PDP 933 SUDVBT s uhlopriečkou displeja 9palcov, teda 23 cm prehráva formáty JPG, MP3, AVI, DivX, XviD z diskov DVD, DVD + R / + RW, DVD-R/-RW, SVCD / VCD, CD R / RW alebo USB vstupu, prípadne zo vstupu pre SD / MMC / MS karty. Výbava zahŕňa tiež vstavaný DVB-T tuner, takže sa prenosný prehrávač dokáže zmeniť na prenosnú televíziu, či po pripojení nahradiť set-top-box potrebný pre sledovanie starších televízorov bez digitálneho tunera. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• nízka hlasitosť, slabá anténa

v celku priemer

som spokojný a splnil moje očakávanie

• pekný obraz aj zvuk
    • jednoduché ovládanie
    • neprehráva všetky formáty
    • anténa nefunguje, resp. nič sa na ňu nechytá
    • brašňa na uchytenie je trošku labilná

očakávala som od DVD viac, najväčšie sklamanie je anténa, ale účelu poslúži a naše dieťa je spokojné :)

• , zakúpené v Alza.sk

Produkt má veľa funkcií.Odporúčam tento produkt aj ostatným.

• , zakúpené v HEJ.sk

Tovar bol cenovo výhodný a prišiel na druhý deň. Odporúčam objednávať...... :)

• , zakúpené v HEJ.sk

Ešte neviem, je to darček pod stromček.

• ok
    • nic

plni svoju funkciu

• Som uplne spokojna s prenosnym DVD + tuner
    • Brašňa na zavesenie do auta je uplne, ale uplne labilna. Musim si dat na svoje naklady urobit novu brasnu na uchytenie do auta.

Spokojnost je za DVD 100% a za brašňu len 5%. Sluzi mi len na prenos DVD, nic viac.

• , zakúpené v HEJ.sk

• dobrá kvalita z výhodnú cenu
    • dobrý spoločník na krátke aj dlhé cesty
    • manžel môže pozerať MS v hokeji aj vo vlaku z práce
    • zatiaľ som nič nenašla

dobrá kvalita za výhodnú cenu