Philips PD9015

lebo na rodinnej plazme sa pozerajú iné veci,
    tiež to je dobré na chalupu, kde mám zdroj energie iba
    fotovoltaický panel.

• , zakúpené v Shoppie.sk

Som veľmi spokojna , akurat musím rozmyšľať a domyšľať si čo a ako postupovať dalej kedže neni slovenský preklad.

Šírka
39 mm

Prenosný DVD prehrávač s DVB-T

Príjem televízneho vysielania s vysokým rozlíšením MPEG4 pomocou tunera DVB-T

Charakteristika:

• Uhlopriečka: 9" (22,8 cm)
  • Rozlíšenie: 800 × 480 bodov
  • Typ obrazovky: LCD TFT
  • Prehrávanie médií: CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD±R, DVD±RW
  • Prehrávanie formátov: DVD-Video, VCD, SVCD, DivX, Audio CD, MP3 a JPEG
  • Režimy prehrávania: ponuka disku, A-B opakovane, rýchlo dozadu, rýchlo dopredu, spomalené prehrávanie, opakovať, uhol, priblíženie
  • Systém prehrávania videodiskov: PAL, NTSC
  • Výstupný výkon: 1 W (zabudované reproduktory)
  • Príjem TV signálu: DVB-T tuner

Automatické vyhľadávanie kanálov

Podpora funkcie priameho teletextu a titulkov

Otrasuvzdorné

Rozhrania: USB vstup, anténny vstup, vstup na slúchadlá a kompozitný AV výstup

Indikácia nabíjania batérie

Vstavaná batéria

Napájací adaptér

Súprava do auta (puzdro na upevnenie vo vozidle a adaptér pre cigaretový zapaľovač, )

Anténa

• - jednoduché ovládanie
    • - luxusný design
    • - prehráva formáty
    • - USB
    • - Televízor - Naladíte napr: Doma, Markíza, Joj Plus, RTVS, RTVS2, TA3, RTVS HD, JOJ
    • - Samo si vyhľadá a uloží televízie
    • - Samo si vyhľadá a uloží rádio stanice
    • - Môžte prehrávač uchytiť do auta
    • - výdrž batérie až 3 hod
    • - prenosný
    • - môžte pozerať aj v aute
    • - dá sa napojiť na veľkú obrazovku televízora
    • - žiadny návod v slovenskom ani českom jazyku
    • - zatiaľ okrem spomínaných slovenských staníc som nechytil žiadne české stanice ani zahraničné
    • - zatiaľ som nechytil najpočúvanejšie rádia ako Expres, Fun Radio
    • - nie je až tak lacný
    • - neprehral mi formát mp4

Som s ním spokojný. Odporúčam pre tých ľudí čo cestujú a môžu pozerať TV či počúvať rádio.

• , zakúpené v Electro World

• Všetko funguje ako má a dúfam že to tak dlho ostane.
    • ŽIADNY NÁVOD V SLOVENČINE (ČEŠTINE) !!!

Produkt odporúčam avšak treba rátať s tým že pre príjem DVB-T treba mať ideálne podmienky. Taška do auta super. Chýbajúci návod v SK.

• , zakúpené v oconline.sk

• - najlepší pomer cena/parametre (pozri ELO shop)
    • - prehráva aj MPEG4 DVB-T vysielanie,
    • - prehráva aj HD nahrávky v mkv a mp4 formáte
    • - super, jednoduchá brašňa do auta.
    • - z MPEG4 starších formátov prehráva len XviD, DivX nie - čo je úplne nepochopiteľné. Všetky staršie rozprávky musím deťom prekódovať do XviD.
    • - prehrávač nemá voľbu SK jazyka, takisto nie je žiadna dokumentácia v SK jazyku.

Aj napriek tomu že prehrávač nemá SK jazyk a dokumentáciu, oproti konkurencii prehráva aj HD videa v mkv a mp4. Doma deti pozerájú na ňom televíziu a počas dlhšej cesty autom - rozprávky.

• plne súhlasím s pani Adrianou

odporúčam kúpiť

• , zakúpené v Electro World

• spokojnosť na tv antenku chytame síce len slovenské programi ale to deťom stačí
    • načítava aj harddisk
    • krásny obraz aj zvuk
    • prezeranie fotografií
    • jedina výhrada je že sme si objednali ho v čiernej farbe a dodali ho v bielej
    • nebol tam priložený návod na obsluhu ani v slovenskom a ani v českom jazyku

Kúpili sme ho dcére ktorá je s neho nadčená pozera si rovno s postele rozprávky na DVD a sleduje aj televiízne slovenské programi a využijeme ho teraz v lete aj pri cestovaní v aute a na chate a hlavne ak bude zlé počasie tak sa deti budu kukať na rozprávky :-)
    Daju sa naladiť aj rádiostanice tak môžu počuvať pesničky a aj fotky sa daju pozerať takže sme veľmi spokojní s kúpou.