Sencor SPV 2722

Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 793 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 1 173 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma97 % • 31 805 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 101 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 071 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,99 €96 % • 1 115 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie

Uhlopriečka obrazovky
7 "

malý a prenosný, repráky nie sú vhodné na hudbu, skôr len k pozeraniu filmov, hlasitosť je primeraná, začína na úrovni ktorá večer neruší, displej sa dá sklápať a pretáčať aj opačne, na spodnej strane je mosadzny závit na pevné upevnenie, žiaľ podsvietenie sa počas prehrávania vypnúť nedá, takže ak chce niekto počúvať len hudbu, tak svieti a žerie batériu aj pri zatvoreni, z USB prehráva AVI, skúšal som aj mp4 ale to neprehráva.. iné som neskúšal, batéria je zabudovaná bez možnosti výmeny, vydrží tak cca cez 2 hodiny, upozornenie že je vybitá je cez text na displeji, vypínač je mechanický, takže sa batéria samovoľne vybíjať vo vypnutom stave nebude, prehrávač je veľmi kompaktný a v tom je aj jeho hlavná výhoda, v pohode sa zmestí takmer všade, trebárs aj na nočný stolík

Zatiaľ oo

• Praktické balenie na cesty
    • Kompaktný
    • Kvalita obrazu dokonalá
    • Manipulácia jednoduchá
    • Nechce načítať disk s fotografiami

S produktom som spokojná nakoľko som niečo také hľadala. Je dokonalým spoločníkom na cesty a plusom je len púzdro, v ktorom si váš prehrávač bezproblémov môžte odniesť kamkoľvek. Výhoda je aj otočný monitor, keďže si viete určiť uhol tak, aby vaše sledovanie bolo aj zážitkom a nie len spestrením cesty. K prehrávaču je malý šikovný diaľkový ovládač, nabíjačka 2 druhy a zatiaľ som ho musela nabíjať len pri prijatí od kuriéra takže aj výdrž batérie je uspokojivá.
    Vrelo odporúčam.

Uhlopriečka obrazovky
7 "

Ocenenie

Produkt roku 2017 - Top v kategórii

Šikovný DVD prehrávač SENCOR SPV 2722, 7 palcov veľký TFT LCD displej s LED podsvietením a rozlíšením 800 x 480 pixelov. Prehrávač si ľahko poradí s DVD ± R/RW, CD, CD-R/RW. Nechýba USB port, vstavané reproduktory a ani výstup pre slúchadla. Maximálna doba prehrávania je 2 hodiny.

Zatiaľ oo

• Praktické balenie na cesty
    • Kompaktný
    • Kvalita obrazu dokonalá
    • Manipulácia jednoduchá
    • Nechce načítať disk s fotografiami

Vrelo odporúčam.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , prevzaté z Heureka.cz

Splnilo očekávání. Byl to dárek pro dceru na cesty, velká spokojenost.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Levné zařízení, které je jen k přehrávání DVD.
    • Jedinou nevýhodou je, že vydrží jen necelé dvě hodiny na jedno nabití.
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Mohlo by to byť hlasnejšie

Bolo to potrebné. Dali sme si ho vymazať laserom kvôli cene.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

No nielen na sledovanie filmu v izbe, ale aj vonku : )

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Neodporúčam tento produkt!
      • Bohužiaľ, výrobok nebol vhodný na to, na čo sme ho kúpili, neprehrával materiál USB a iba obrázky z CD! Vrátili sme ho a dostali späť peniaze.

Vzhľadom na situáciu s vírusom sme chceli prehrať nahrávku pre nášho staršieho priateľa.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Cena, pekná kvalita obrazu, otočný displej, usb - aj z usb - hladko prenáša obsah.
      • Bohužiaľ, veľmi rád zbiera odtlačky prstov.

Veľmi dobrá hodnota za peniaze!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Môj partner varí chutné jedlá a zároveň pozerá filmy.
      • Príprava trvá trochu dlhšie, ale stojí to za to.

Spĺňa "očakávania"!