Najnovšie recenzie zo sekcie Prenosné DVD a Blu-Ray prehrávače

• pekný dizajn
  • hlučnejšia DVD mechanika

Pridané: 13. augusta 2011

Zakúpený v MALL.SK

• dve obrazovky, podporuje rozne formaty, ma citacku kariet, ma USB
  • trosku trva kym sa to nainstaluje na opierky cez prilozene montovacie pasky. kratky kabel do zapalovaca, kabel medzi monitormi by mohol byt tiez trosku dlhsi aby sa dal lepsie skryt.

odporucam, nelutujem kupu. je to super. zatial bez problemov.

Pridané: 11. augusta 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• kvalitný produkt, maximálna spokojnosť...

Produkt sme vybrali na doporučenie priateľom rodiny...a neľutujeme

Pridané: 8. augusta 2011

Zakúpený v MALL.SK

• obraz v poriadku, aj zvuk, prichytenie o opierku OK, ovladanie bezproblemove, deti spokojne:)
  • zatial nemame , vyuzite na jednej ceste

hladali sme prehravac s dvoma obrazovkami do auta za primeranu cenu, ak sa vase deti vedia dohodnut na filme, tak odporucame, obavali sme sa pripevnenia na opierku, ale kupodivu nasi chlapi to zvladli SUPER, sluchadla si ale deti zobrali svoje , tie prilozene im nevyhovovali, kable dostatocne dlhe aj do nabijacky v aute . ODPORUCAME:), deti pozerali aj v hoteli ked prsalo.

Pridané: 6. augusta 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Kvalita zodpovedajuca k cene.
  • Trochu hlucne ovladacie tlacitka,inak spolahlivy naozaj prehra vsetky uvedene formaty.

Som spokojny

PHILIPS PD9003

PHILIPS PD9003

Anonym Anonym

Pridané: 5. augusta 2011

• Mozno cena, neoplati sa setrit na cene
  • Dlhaaaaa doba dodania tovaru 6 dni elektro. posielaju z Nemecka nechapem,zabudnite na manual v SK alebo CZ,niekde mala vynimka.

Skusil som tento obchod ale asi uz nebudem nic objednavat cez Pixmaniu.

PHILIPS PD7000

PHILIPS PD7000

Pridané: 2. augusta 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Výborny... decká sú s nim velmi spokojné
  • Nemá otočný monitor,chýba mi aj ovladač a puzdro.

Kvalitný DVD prehravač,jednoduche ovladanie,vyborná cena :)

Pridané: 29. júla 2011

(naposledy upravené 29. júla 2011)

• vyhovuje mojim potrebam
  • ziadne proti

som velmi spokojna

Pridané: 24. júla 2011

Zakúpený v MALL.SK

V pomere cena vs. kvalita to bola určite správna voľba. Nič svetoborné, ale zatial funguje spoľahlivo
a deťom to urobilo radosť. Samozrejme, našla by som mnoho detailov, ale to pri tej cene nema zmysel ani spominat.

Pridané: 24. júla 2011

• veľký displej
  • kvalita spracovania
  • podporované formáty
  • príslušenstvo
  • priložený výstupný AV kábel má koncovky typu samica, nie samec - u mnohých TV nutnosť redukcie

odporúčam hlavne pre primárne použitie v aute
porovnateľní konkurenti stoja aspoň o 40% viac

PHILIPS PD9005

PHILIPS PD9005

Pridané: 17. júla 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• display ma male rozlisenie, neda sa nastavit automaticky format obrazu - 16:9, 4:3.

Pridané: 11. júla 2011

• Dobrý pomer cena výkon
  • Uchytenie na opierku v aute nie je dobre. Zrejme je univerzálny pre viacej modelov prehrávačov a na tento veľmi nesedí. Po menšej úprave to bolo dobré

Vybral som si tento model lebo naň bola akcia a ma dobré funkcie. Zatiaľ som s ním spokojný

THOMSON DP900T

THOMSON DP900T

Anonym Anonym

• 1.Na dialkovom ovládači nieje ovládanie hlasitosti
  • 2.Hlučná DVD mechanika
  • 3.Slabý DVB-T tuner (musi byť ozaj výkonná anténa, kolega má inú značku prehrávača a tak sme si kúpili spoločnú anténu on nemá problé ja som musel dokupiť ešte zosilovač inak mi TV nešlo).
  • 4.USB je čerešnička na torte hoci kedy počas prehrávania filmu zamrzne a reštartuje sa, alebo vypíše USB not device. Myslel som,že je vadný USB kľúč tak som kúpil nový a potom dalši a dalši... Keď že, kľúč to nebol hladal som problém v kodekoch a tak som prerobil jeden film do viacerých formátov a rôzne rozlišenia no výsledok bol rovnaký a tak sa mi stáva, že počas 45 min. dokumentu musim prehrávač aj 7-8x reštartovať, alebo sa reštartne sám. Nakoniec som sa pokusil najsť stránku THOMSON či tam nenájdem dáky firmware našiel som niekoľko stranok "THOMSON" ale tento model nikde nebola tak som rezignoval... (Prehrávač som kúpil na pixmania.com toto hodnotenie som tam napísal 2x doteraz tam ale vypisuju že produkt nebol hodnotený... To tiež sveči o niečom...)

Nekupovať

• Všetko perfektné

Som s týmto tovarom spokojný

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Zakúpený v Dunaj.sk

• Cena, zatial prečítal všetko
  • DVB T fungeje super ale iba v oblasti s dobrým príjmom - ale to nebude problém prehrávača...

cena

Pridané: 5. júla 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• prehrá všetko čo som som chcel
  • Možno slabší signál pre príjem TV programov

rozhodla cena

PHILIPS PD9122

PHILIPS PD9122

Pridané: 5. júla 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Po namontovani do auta a kablov zo zapalovaca funguje dany prehravac naozaj vyborne, ocenite to pri dlhsich trasach a hlavne budu vase deti z rozpravok v tranze, co Vam poskytne klud pri soferovani.
  • Po vypnuti(zastavenie auta a motora) a opatovnom nastartovani sa spusti dane DVD za velmi kratky cas(za 5 az 8 sekund tam kde prave prestalo hrat), co ma naozaj prekvapilo.
  • Dostacujuco dlhy kabel zo zapalovaca Vam nebude urcite vadit.
  • Pri dlhych trasach sa prehravac nezahrieva, co pri inych prehravacoch nemusi byt vzdy pravda.
  • Dva monitory su sice pekne, ale prehravac je len v jednom, pri dvoch monitoroch musite prepojit druhy s dalsim kablom (problem ak mate trochu zivsie deti - je treba kable skryt).
  • Kratky kabel zo zdroja (na elektrinu) do prehravaca. (Asi 50 cm), co pri sledovani mimo auta obmedzuje na blizkost zasuvky.
  • Mimo auto je mozne sledovat len jednu obrazovku, druha nema stavu, kedze zo zdroja (velkostou ako nabijacka pre Nokiu) ide len jeden vystup a ako som spomenul aj ten je kratky.

Kupu daneho produktu nelutujem, kedze plni svoju funkciu. Konkurencia v 9 palcovom prevedeni je na Slovensku mala. Videl som zopar lepsich prehravacov na strankach z USA - mali vyborne recenzie, ale ja som nemal cas si dany tovar trochu lepsie obhliadnut tak som zvolil kompromis.
Kvalita obrazu je dostacujuca - nie je to ziadne HD, ale pre deti do auta to postacuje.
Cena tovaru je povedzme prijatelna.
Kebyze najdete dany tovar do 160 Euro by to bola vyslovene vyborna cena.

Pridané: 4. júla 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• tv signál neumožňuje v byte chytiť tv programy,takže sa nedá sledovať

Pridané: 1. júla 2011

• vsetko prehra
  • podporuje vsetky mozne formaty

spokojny

Pridané: 29. júna 2011

(naposledy upravené 29. júna 2011)

Zakúpený v HEJ.sk

• Nie je to len prehrávač, ale dá sa sledovať aj TV.

Produkt som si vybral pre jeho multifunkčnosť.

Zobrazujem 341 - 360 zo 391 recenzií 1...16 17 [ 18 ] 19 20