Najnovšie recenzie zo sekcie Prenosné DVD a Blu-Ray prehrávače

Pridané: 29. novembra 2010

Zakúpený v HEJ.sk

• super,super,vnuk v aute je uz ticho
  • nic

super

GoGEN PDX 902

GoGEN PDX 902

Pridané: 27. novembra 2010

• veľká 9" obrazovka
  • bohaté príslušenstvo
  • na tak veľkú obrazovku je to slabé rozlíšenie obrazovky, čo sa týka riadkov (640x234)
  • mal problém s načítavaním USB kľúčov: nenačítal 2GB USB kľúč (podľa infa na krabici je jeho maximum 2GB), 4GB kľúč raz načítal potom už nie a naopak nemal problém so 16 GB SDHC kartou
  • hlučná DVD mechanika

Výrobok som mal k dispozícii len pár dní, potom som ho v lehote 7 dní vrátil. Nemôžem sa teda vyjadrovať z pohľadu dlhodobejšieho používania. Problémy s konektivitou USB kľúčov boli pre mňa limitujúce takisto ako slabé rozlíšenie obrazovky. Nakoniec som sa rozhodol pre výrobok Sencor SPV 3010, ktorý ma 10 " obrazovku s väčším rozlíšením a nemá problémy s kapacitou USB kľúčov. Takisto odozvy prístroja sú neporovnatelne rýchlejšie.

Pridané: 2. novembra 2010

• malý a skladný
  • zatiaľ neviem

nie je to žiadny zázrak, ale dá sa na to pozerať.

Philips PET731

Philips PET731

Pridané: 2. augusta 2010

• Velmi pekny vzhlad
  • Bohate prislusenstvo
  • Nema prijem TV ani DVB/T
  • Absencia USB
  • Slabe rozlisenie displeja

Prenosny DVD prehravac Philips PET731 zaujme hlavne peknym dizajnom co je u niektorych ludi dolezita vec no kazdy technicky zdatnejsi clovek on vacsi zaujem neprejavy. Hlavnym nedostatkom je absencia prijmu anologovej ci digitalnej televizie co je urcite velka skoda. Zarazila ma aj absencia standardneho USB konektoru, cez ktory by som si mohol pripojit externy harddisk alebo USB čko. Prehravacx sice podporuje este prijem pametovych kariet SD, no spolu s prehravacom CD/DVD a ich všetkych roznych druhov je tato podpora velmi slaba. Rozlisenie LCD displeja neviem presne v cislach no velmi jasne vidiet kazdy jeden pixel a tak z blizsej vzdialenosti je pozeranie filmov nie az tak prijemne. Od znacky Philips očakávam aspoň kvalitu v tom male ktorym dysponuje. Potesilo ma aspon bohate balenie ktore obsahuje ovládač, nabíjačku, nabíjačku do auta, stojan na pripevnenie do auta, AV kábel na prepojenie s TV, záručný list a manuály.

Pridané: 21. júla 2010

• Vzhladovo je velmi pekný
  • Podporuje mu vela formatov
  • Má velký a priehladný displej
  • Má kvalitný zabudovany reproduktor
  • Kvalita tohoto dvd prehrávača je 100%-ná
  • Cena je primeraná tomuto produktu
  • Má velku vykonnosť a batéria mi vydrží dosť dlho,aj ked pozerám na nom vela filmov

Tento prenoný DVD prehrávač je dizajnovo pekný a cena nie je moc vysoká.Má velký a priehladný displej.Podporuje mu velmi vela formatov na prehrávanie filmov alebo aj hudby.Super je aj to,že má zabudovaný v sebe reproduktor a ked niečo pozerám alebo počuvam,tak reproduktor nešuští a hudba na nom hrá pekne ako aj filmy.Je to super prenosný DVD prehrávač,ktorý ma prekvapil aj svojou výkonnosťou.O tomto produkte som povedal 3 kamarátom a dvaja z nich si toto DVD kupili.Pochvaluju si ho,že im na nom nič nechýba a že filmy sa na nom pozeraju super,ked má taký priehladný a velký displej.Toto prenosné DVD doporučujem všetkým,ktorí maju radi filmy a chcu si ho pozrieť na kvalitnom prenosnom DVD prehrávači.

Sencor SPV 2705

Sencor SPV 2705

Pridané: 16. júna 2010

• je prenosné, má aj nabýjačku do auta,vlastnú usb prípojku, prípojku na sluchadka aj prípojku na anténu
  • nemôže sa to dlho nabýjať pretožeby sa pokazila batéria

ale zato je to tobre DVD vdaka mohím výberom DVD - čiek. Mne sa na nom pokazil laser a bateria.ALE Tá batéria a laiser myslímm že je moja vina tak preto mu dávam 100%. Moj známy ho má a jemu sa drží až dodnes.Pouzíva sa velmy jednoducho a vsetko dolezite je v navode. A je aj maličké a fa sa ulozit hocikde.

PANASONIC DVD-LS84

PANASONIC DVD-LS84

Pridané: 9. júna 2010

• 8" display
  • vydrz baterie
  • prijemny vzhlad
  • absencia USB portu a citacky pamatovych kariet

Stylovy DVD prehravac od Panasonic na prvy pohlad zaujme 8" obrazovkou. Vydrz baterie je az 7 hodin, co je dvojnasobok oproti beznym prehravacom. Ak Vam to stale nestaci, mate moznost dobit ju z auta. Za obrovsku nevyhodu povazujem absenciu USB portu a citacky pamatovych kariet, takze na prehravanie inych medii ako CD resp. DVD zabudnite. Nazor si spravte sami.

Pridané: 9. júna 2010

• vydrz baterie
  • USB port
  • rozne farby na vyber
  • chyba mi citacka pamatovych kariet

Prenosny DVD prehravac od SONY ma zaujal svojou prijemnou cenou a mnozstvom podporovanych formatov. Prijemne potesil aj pritomnostou portu USB. Bateria s prehladom zvlada 2 celovecerne filmy. Negativne hodnotim robustnost celej konstrukcie a jej rozmery. Absencia slotu na pamatove karty tiez nepotesi, ale port USB povazujem za plnohodnotnu nahradu.

SENCOR SPV 7707T

SENCOR SPV 7707T

Pridané: 28. februára 2010

• prehrávané formáty
  • analógová tv
  • usb..
  • slabšia výdrž batérie

Prehrávač používam neustále, hlavne klasickú analógovu tv.
Prehrá väčšinu formátov ,taktiež aj titulky s koncovkou srt, sub..za pozitívum hodnotim aj usb port ,cez ktory pozerám najčastejšie filmy. Páči sa mi aj pribalený diaľkový ovládač, s ktorým sa dobre pracuje. Skúšal som aj DVB-T ,ale zatiaľ neúspešne, to bude určite slabím signálom.

Sencor SPV 7909T

Sencor SPV 7909T

Pridané: 4. septembra 2009

• cena,dobrá výbava

za tú cenu pomerne kvalitný výrobok

Zobrazujem 381 - 390 zo 390 recenzií 1...16 17 18 19 [ 20 ]